New York RPG


Join the forum, it's quick and easy

New York RPG
New York RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Нашият екип

Administrators: Katherine Elizabeth Smith Alexa Neverland Tumblr_lvzs1xfd8c1r0e8bio3_250 Elena Michelle Smith Alexa Neverland 4810802l

Keywords

Latest topics
» Майкъл Стоун
Alexa Neverland EmptyСря Юни 20, 2012 1:07 pm by Katherine Elizabeth Smith

» Реклама на форуми
Alexa Neverland EmptyВто Юни 05, 2012 4:08 pm by Katherine Elizabeth Smith

» Какво ще направите ако се събудите до предишния?
Alexa Neverland EmptyСъб Юни 02, 2012 2:07 pm by Ally.

» Потребител Vs. Потребител
Alexa Neverland EmptyСъб Юни 02, 2012 2:06 pm by Ally.

» Колко % харесваш предишния потребител?
Alexa Neverland EmptyСъб Юни 02, 2012 2:05 pm by Ally.

» Последния получен СМС
Alexa Neverland EmptyСъб Юни 02, 2012 2:05 pm by Ally.

» Blair`s phone
Alexa Neverland EmptyПет Юни 01, 2012 11:43 am by Блеър Уолдорф

» Другарче за РП
Alexa Neverland EmptyЧет Май 31, 2012 5:57 am by Emma Dalton

» Emma Dalton
Alexa Neverland EmptyСря Май 30, 2012 5:19 pm by Elena Michelle Smith

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Affiliates
free forum


Alexa Neverland

2 posters

Go down

Alexa Neverland Empty Alexa Neverland

Писане by Alexa ♥ Съб Май 26, 2012 7:29 am

Alexa Neverland Tumblr_m4kaovPkxK1qjsds3o1_500
Adriana Lima

- А вие сте? - Момичето го погледна глупаво и невярващо, след което посочи името си, което беше написано най-горе в документа. Алекса Андерсън Невърленд. Той се направи на идиот и се наложи да го каже и на глас. - А сега, моля, след като те попитам нещо, ще ми отговаряш на глас, а не да го сочиш тук, нали? - каза той и удари с пръсти по папката. Кая кимна и зачака следващите въпроси, чийто отговори пишеше в папката. - На колко си години?
Тя нямаше да издържи още дълго. С лесно избухливата си същност, най-много да го изтърпеше около пет минути. Погледна го отново с онова глупаво изражение, което й бе присъщо, защото доста често хората я изкарваха извън нерви и от опитите си да не се разкрещи, тя правеше различни физиономии. Всъщност, само за хората, които не я познаваха беше такава. За повечето познати и за приятелите, тя беше просто веселата и забавна Алекс. Обичаше да се шегува с фамилията си и не само с нея, обичаше да се шегува като цяло. Трудно беше обаче да проникнеш под маската на злобното момиче и да я опознаеш такава, каквато е наистина. Сравнително умна, но наистина много мързелива. Ако трябва да избира между парти и вечер с преспиване би намерила начин да ги съчетае, защото обичаше да прави и двете неща и то много. Трудно можеш да излезеш прав, когато спориш с нея, защото докато ти не се откажеш, тя няма да го направи.
Alexa Neverland Tumblr_m3h3vuhK1l1qkgnh6o1_500
- Осемнадесет. – отговори и повдигна вежди в очакване. Тъй като той не даваше вид да попита нещо скоро, тя се заоглежда в огледалото срещу нея. Кестенявата ѝ коса беше изправена и няколко кичура неволно покриваха едното ѝ око. Понякога се връзваше, но беше решила точно днес да не е така. Под очите си имаше сенки от недоспиване, затова смяташе да си навакса скоро. Очите ѝ бяха сини, клоняха към сиви и в момента се оглеждаха насам-натам по издълженото й тяло, което беше свито на дивана. Беше висока, не чак толкова, но след като носеше обувки с висок ток почти постоянно всички я възприемаха за висока. Гримираше се със светли сенки на очите и със бляскав гланц, който просто да придава блясък на устните й. Дрехите си подбираше според настроението, но често бяха светли, като грима.
- Нещо за миналото ти? Тук не пише нещо интересно..
- Не ти стига това, че съм родена във Флорида.. – Попита го Лекси. Тя не си спомняше нищо по-така. – Мисля, че майка ми е починала още при раждането. Татко имаше роднини в Ню Йорк и заживяхме там в охолство. Бях най-известното момиче в училище, още от първи клас. С всяка изминала година ставах все по-наперена. Когато станах на единадесет момчетата вече ме преследваха. Превърнах се в нещо ужасно. Жадувах за внимание, партите и купони. На шестнадесет реших да се направя на готина и започнах да се дрогирам. Татко ме хвана и ме изпрати в клиника. Не ми помогнаха особено, затова дойдох тук. И сега съм по-добре. Само че татко ми почина преди година. Е, аз лично не тъжа много, след като ме забутваше на такива места.. И какво ли не.. Което ми напомня, трябва да ме изпишете.. Все пак, виждате, че вече съм добре. - Казва тя и започва да тропа с розовите си нокти по масата пред нея. Докторът я погледна, кимна и й каза да си събира багажа. От днес започвам нов живот, каза си тя с усмивка на лице и излезе от кабинета.

Накратко:
Име: Алекса Андерсън Невърленд
Обръщения: Алекс, Лекси, Али
Години: 18
Квартал: Манхатън
Аз съм Гимназистка ; част от Манхатанския елит
Допълнително:
Преди се е дрогирала, но вече не.
Пие, но не много.
Понякога пуши.
Обича животни.


Последната промяна е направена от Alexa ♥ на Съб Май 26, 2012 8:27 am; мнението е било променяно общо 1 път
Alexa ♥
Alexa ♥

Брой мнения : 11
Join date : 26.05.2012

Върнете се в началото Go down

Alexa Neverland Empty Re: Alexa Neverland

Писане by Katherine Elizabeth Smith Съб Май 26, 2012 8:27 am

Само хората, които живеят в Манхатан са част от Манхатанския елит. Оправи го и си одобрена.
Katherine Elizabeth Smith
Katherine Elizabeth Smith
Admin

Брой мнения : 97
Join date : 23.05.2012

https://newyorkrpgforum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Alexa Neverland Empty Re: Alexa Neverland

Писане by Alexa ♥ Съб Май 26, 2012 8:27 am

Готово
Alexa ♥
Alexa ♥

Брой мнения : 11
Join date : 26.05.2012

Върнете се в началото Go down

Alexa Neverland Empty Re: Alexa Neverland

Писане by Katherine Elizabeth Smith Съб Май 26, 2012 8:45 am

Одобрена си, добре дошла.
Katherine Elizabeth Smith
Katherine Elizabeth Smith
Admin

Брой мнения : 97
Join date : 23.05.2012

https://newyorkrpgforum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Alexa Neverland Empty Re: Alexa Neverland

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите