New York RPG


Join the forum, it's quick and easy

New York RPG
New York RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Нашият екип

Administrators: Katherine Elizabeth Smith Миналата година в Лас Вегас Tumblr_lvzs1xfd8c1r0e8bio3_250 Elena Michelle Smith Миналата година в Лас Вегас 4810802l

Keywords

Latest topics
» Майкъл Стоун
Миналата година в Лас Вегас EmptyСря Юни 20, 2012 1:07 pm by Katherine Elizabeth Smith

» Реклама на форуми
Миналата година в Лас Вегас EmptyВто Юни 05, 2012 4:08 pm by Katherine Elizabeth Smith

» Какво ще направите ако се събудите до предишния?
Миналата година в Лас Вегас EmptyСъб Юни 02, 2012 2:07 pm by Ally.

» Потребител Vs. Потребител
Миналата година в Лас Вегас EmptyСъб Юни 02, 2012 2:06 pm by Ally.

» Колко % харесваш предишния потребител?
Миналата година в Лас Вегас EmptyСъб Юни 02, 2012 2:05 pm by Ally.

» Последния получен СМС
Миналата година в Лас Вегас EmptyСъб Юни 02, 2012 2:05 pm by Ally.

» Blair`s phone
Миналата година в Лас Вегас EmptyПет Юни 01, 2012 11:43 am by Блеър Уолдорф

» Другарче за РП
Миналата година в Лас Вегас EmptyЧет Май 31, 2012 5:57 am by Emma Dalton

» Emma Dalton
Миналата година в Лас Вегас EmptyСря Май 30, 2012 5:19 pm by Elena Michelle Smith

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Affiliates
free forum


Миналата година в Лас Вегас

Go down

Миналата година в Лас Вегас Empty Миналата година в Лас Вегас

Писане by Alexa ♥ Съб Май 26, 2012 1:54 pm

След около ден беше рожденият ми ден. Преди месец ме бяха изписали от клиниката и какво по-добро от това да дойда в Лас Вегас за голямото парти. Ставах на осемнадесет, вече щях да съм пълнолетна, нямаше да се налага да изнудвам да ми дадат алкохол в баровете, щях да съм голяма клечка. Обадих се на всичките си приятели, но по думите им "Съжалявам, но съм зает/а", разбрах, че след като съм била в клиника, те са ме приели за съвсем друг човек. А за Бога, все още си спомням как Мейсън и Стейси купуваха хапчетата.. Но както и да е. През последните две години, прекарани в затворена бяла стая, разбрах за съществуването на брат ми, той беше до мен, когато можеше, беше ми подкрепа, особенно когато татко умря. Затова го поканих да бъде единствения гост на моето парти. Разбира се, не очаквах от него да дойде, но някъде дълбоко в мен се молех да го направи, иначе сигурно отново щях да припаря до дрогата. А не исках това да се случва. Животът ми ставаше хубав, много хубав. Баща ми ми беше завещал повече от половината си имущество, затова можех да живея доста охолно и без да работя, но понеже ставах нов човек, реших да си намеря поне някакво занимание, с което да се прочуя, знам ли..
И така, чаках на летището цял ден. Дори не знаех дали ще дойде, но все пак го направих. Реших да го изненадам, ако все пак реши да ме посети. Пиех кафе и ядях пай от Мак Доналдс. В чантата ми чакаше още един, за него, но сигурно щеше да си остане и за мен.
Ето, последният самолет за днес, надявам се да е в него. Седях съвсем спокойно на пейката, но всъщност сърцето ми биеше като.. като не знам какво, но биеше ужасно учестено. Нямах търпение да го видя.
Alexa ♥
Alexa ♥

Брой мнения : 11
Join date : 26.05.2012

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите