New York RPG


Join the forum, it's quick and easy

New York RPG
New York RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Нашият екип

Administrators: Katherine Elizabeth Smith   Клуб "Sex on the beach"  Tumblr_lvzs1xfd8c1r0e8bio3_250 Elena Michelle Smith   Клуб "Sex on the beach"  4810802l

Keywords

Latest topics
» Майкъл Стоун
  Клуб "Sex on the beach"  EmptyСря Юни 20, 2012 1:07 pm by Katherine Elizabeth Smith

» Реклама на форуми
  Клуб "Sex on the beach"  EmptyВто Юни 05, 2012 4:08 pm by Katherine Elizabeth Smith

» Какво ще направите ако се събудите до предишния?
  Клуб "Sex on the beach"  EmptyСъб Юни 02, 2012 2:07 pm by Ally.

» Потребител Vs. Потребител
  Клуб "Sex on the beach"  EmptyСъб Юни 02, 2012 2:06 pm by Ally.

» Колко % харесваш предишния потребител?
  Клуб "Sex on the beach"  EmptyСъб Юни 02, 2012 2:05 pm by Ally.

» Последния получен СМС
  Клуб "Sex on the beach"  EmptyСъб Юни 02, 2012 2:05 pm by Ally.

» Blair`s phone
  Клуб "Sex on the beach"  EmptyПет Юни 01, 2012 11:43 am by Блеър Уолдорф

» Другарче за РП
  Клуб "Sex on the beach"  EmptyЧет Май 31, 2012 5:57 am by Emma Dalton

» Emma Dalton
  Клуб "Sex on the beach"  EmptyСря Май 30, 2012 5:19 pm by Elena Michelle Smith

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Affiliates
free forum


Клуб "Sex on the beach"

3 posters

Go down

  Клуб "Sex on the beach"  Empty Клуб "Sex on the beach"

Писане by Katherine Elizabeth Smith Чет Май 24, 2012 4:36 pm

  Клуб "Sex on the beach"  Home1
Katherine Elizabeth Smith
Katherine Elizabeth Smith
Admin

Брой мнения : 97
Join date : 23.05.2012

https://newyorkrpgforum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

  Клуб "Sex on the beach"  Empty Re: Клуб "Sex on the beach"

Писане by Блеър Уолдорф Пет Май 25, 2012 3:46 pm

Бе късна пролет, а училището вече беше свършило. Знаех какво ми предстои- едно дълго е разкошно лято изпълнено с пазаруване и партита. Все пак бях Блеър Уолдорф и всеки искаше да дойде на партитата, които аз правех, но след като училището беше свършило, поне за мен, аз имах твърдото намерение да отпразнувам сама завършването или пък да се видя с някой приятен човечец- обичах циничното ми държание.
Знаех единственото място където никой нямаше да се сети да ме търси- клуб '' Sex on the Beach'' бе единствената ми надежда за пълноценна почивка и покой, в стил Блеър. Влязох в клуба като, естествено, всички погледи паднаха върху мен. Пуснах една стилна усмивка в стил "гледайте си работата, аз ще си избера с кой да съм" и се отправих към най- отдалеченото и усамотено сепаре. Докато минавах покрай всички усещах как ме оглеждат- как се чудят дали бялата ми къса рокля ще се надигне, че да надникнат под нея, или че ще се спъна и някой ще трябва да ми помага. Е, те не знаеха, че аз съм перфектна и не направих нито една греша. Щом се добрах до сепарето, седнах и се усмихнах спокойно на сервитьора.
- Едно мартини.. - казах спокойно като го отпратих с мил поглед.
Блеър Уолдорф
Блеър Уолдорф

Брой мнения : 20
Join date : 25.05.2012
Age : 28
Местожителство : Manhattan, New York

Върнете се в началото Go down

  Клуб "Sex on the beach"  Empty Re: Клуб "Sex on the beach"

Писане by Макс ЛеФонд Пет Май 25, 2012 4:18 pm

Беше ми омръзнало постоянно да стоя на едно място именно в нас и да ми казват какво да правя и какво да не правя.Не че пък аз изпълнявах точните заповеди,но това е съмсем друга тема.Взех си якето и но най-бързият начин се изнесох от имението.Реших,че днес ще е хубав ден да си направя разходка из града пък и може би да се нахраня с някоя тинейджърка на която никой не й обръща внамание.Щеше да е доста по забавно след като види че някой й обръща внамание а всъщост не знае кой е.
След като вече прекрачих прага набара ,седнах на бара и поръчах на новия барман,който явно заместваше тези дни поради причината,че не съм го виждал преди а аз определено съм редовен крлиент тук.Докато чаках да ми донесе поръчката с периферното си зрение забелязах едно момиче което определено се нуждаеше от компания.Станах от стола и застанах до нея.
- Свободно ли е ? - попитах учтиво като за начало , но не изчаках отговор и седнах направо тя ме погледна,а аз и се усмихнах и тъкмо тогава чашата ми с алкохола дойде и аз я продърпах към себе си.
Макс ЛеФонд
Макс ЛеФонд

Брой мнения : 26
Join date : 24.05.2012

Върнете се в началото Go down

  Клуб "Sex on the beach"  Empty Re: Клуб "Sex on the beach"

Писане by Блеър Уолдорф Пет Май 25, 2012 4:24 pm

Стоях си спокойно и вдишвах сладкия вкус на свободата и спокойствието като гледах как всички в клуба се наливат. Каква младеж имаше само в днешно време- алкохолът и цигарите `и бяха станали първи приятели. Е, за мен това нямаше особено голямо значение, все пак аз не пушех, изключваме пиенето, без него не можех да живея.
Та, както си стоях и отпивах съвсем леко от мартинито, някакъв младеж се приближи до мен и попита дали е свободно. Нямаше как да не е свободно, все пак бях излязла сама, но той не го знаеше. Огледах го хубаво- хм, наистина беше красив и хващаше окото на всяко едно момиче в клуба. Ер Би май ти бе дошъл късметът тази вечер, но преди да отговоря той вече се беше настанил.
- Не са ли ви научили на обноски? Първо дамата трябва да каже, че е свободно.- засмях се леко, като отпих съвсем лека глътка от мартинито и погледнах непознатото момче.
Блеър Уолдорф
Блеър Уолдорф

Брой мнения : 20
Join date : 25.05.2012
Age : 28
Местожителство : Manhattan, New York

Върнете се в началото Go down

  Клуб "Sex on the beach"  Empty Re: Клуб "Sex on the beach"

Писане by Макс ЛеФонд Пет Май 25, 2012 4:35 pm

Погледнах я и се усмихнах чаровно , но след това погледа ми я разгледа подробно ,беше доста сладка и определено изглеждаше много добре, хвана веднага окото ми.
- Преди години може би съм чакал ,но вече е късно за чакане . а и така като гледам вече е късно да ми откажеш. - казах и аз отпивайки от питието си ,но не свалих поглед от нея , след това слагайки питието си отново на бара ,усмихвайки се добавих
- А и определено не можеш да откажеш на чара ,който излъчвам - понякога ,или не по -скоро постоянно ,се надувах едва ли не ,но аз знаех колко добре изглеждам и за това просто не ми пречеше да се изтъквам
Макс ЛеФонд
Макс ЛеФонд

Брой мнения : 26
Join date : 24.05.2012

Върнете се в началото Go down

  Клуб "Sex on the beach"  Empty Re: Клуб "Sex on the beach"

Писане by Блеър Уолдорф Пет Май 25, 2012 4:42 pm

Започнах да се смея. Леле, този наистина имаше самочувствие, даже доста голямо самочувствие и определено си беше фукльо.
- Знаеш ли, напомняш ми на един мой стар приятел, с когото не съм се виждала от години. Той бе същия самохвалко като теб и определено имаше голямо самочувствие също като теб. От къде си сигурен, че си ми хванала окото? Дори не знаеш коя съм!- усмихнах се леко като го погледнах спокойно и смирено. Или пък може би знаеше коя съм, едва ли не ме познаваше, все пак бях царицата на Манхатън и всеки знаеше името ми, което бе за пример.
- Е , господин " Самочувствие" как се казваш?- усмихнах се с леко крива усмивка.
Блеър Уолдорф
Блеър Уолдорф

Брой мнения : 20
Join date : 25.05.2012
Age : 28
Местожителство : Manhattan, New York

Върнете се в началото Go down

  Клуб "Sex on the beach"  Empty Re: Клуб "Sex on the beach"

Писане by Макс ЛеФонд Пет Май 25, 2012 5:02 pm

- А ти защо си мислиш ,че не те познавам Блеър - попитах я аз ,кой не я познаваше и не беше чувал какви ли не неща за нея .
- Макс , е името на господин " Самочувствие" ,но да ти споделя в това няма нищо лошо ,предпочитам да имам самочувствие с покритие отколкото да ме мачкат или да имам самочувствие без п0окритие. - обесних и аз самодоволно , гледайки я в очите ,но след това обърнах погледа си и повдигнах чашата си да отпия поредната глътка ,но свърши ,явно бармана ми беше дал спукана чаша.
Поръчах си още едно само с подмахване на ръката си и отново насочих вниманирто си върху Блеър
Макс ЛеФонд
Макс ЛеФонд

Брой мнения : 26
Join date : 24.05.2012

Върнете се в началото Go down

  Клуб "Sex on the beach"  Empty Re: Клуб "Sex on the beach"

Писане by Блеър Уолдорф Пет Май 25, 2012 5:09 pm

- Изглежда известността ми в Манхатън край няма!. -усмихнах се самодоволно. - Щом знаеш коя съм значи си чувал, че ад не съм от тези, които ги мачкат, аз съм тази която мачка другите Макс.- погледнах го сериозно и отпих и последната глътка от мартинито.- Барман още едно.- извиках.- Е какво те води в клуба Макс? Да не би някое гадже да те е зарязало и се чудиш къде да удавиш мъката? Или просто си търсиш поредното забавление с някое момиче с надеждата, че може би ще си щастливецът и ще улучиш някое готино момиче, което ще ти стане гадже. Нека те предупредя, че тук няма такива, всички търсят за по една нощ!- засмях се леко в този момент ми донесоха следващото мартини.- А и аз съм тук само, за да се посмея на другите. Толкова са жалки в опитите си да привлекат вниманието върху тях.- казах спокойно и знаех как ще прозвучи това на Макс- ако ме разбираше щеше да го приеме нормално, но ако ли не очаквах доста избухлива реакция от негова страна.
Блеър Уолдорф
Блеър Уолдорф

Брой мнения : 20
Join date : 25.05.2012
Age : 28
Местожителство : Manhattan, New York

Върнете се в началото Go down

  Клуб "Sex on the beach"  Empty Re: Клуб "Sex on the beach"

Писане by Макс ЛеФонд Съб Май 26, 2012 9:03 am

Изплясках с ръце след като свърши да говори
- Уоу Блеър браво ,удивителна реч - засмях се ,а след това я погледнах повдигайки едната си вежда
- Много историй съм чувал за теб Блеър Уолфдорф ,но съм чувал и че не само ти ги мачкаш ,случвало се е и теб да те мачкат. Но аз не съм дошъл тук за да отолявам мъката или за да намеря истинската си любов - засмях се и след това продължих - Дойдох тук от скука ,и от отегчение. А и вие госпожице от къде знаете ,че няма да си тръгна от тук с някое момиче за една нощ . Огледай се ,просто да щракна с пръсти и всяка една от момичетата на около ще скочат в леглото ми сладурче - казах и аз покавайки й ,че някой от момичетата не бяха свалили погледа си от нас почти през цялото време
- А и от къде си толкова сигорна ,че и ти самата няма да си момичето с което ще си тръгна от тук тази нощ?
Макс ЛеФонд
Макс ЛеФонд

Брой мнения : 26
Join date : 24.05.2012

Върнете се в началото Go down

  Клуб "Sex on the beach"  Empty Re: Клуб "Sex on the beach"

Писане by Блеър Уолдорф Съб Май 26, 2012 11:09 am

- За съжаление си грешно осведомен Макс! Никой, никога не ме е мачкал и няма и да посмее, все пак аз съм Блеър Уолдорф и който ме ядоса, по- добре да не се пречка на пътя ми, защото ще го помета и помен няма да остане от него!- казах леко заядливо, защото мразех да ме поставят под съмнение.
Изслушах внимателно речта му след което, подобно на него го аплодирах.
- Браво миличък, чудесна реч, но него да те осведомя нещо..- направих кратка пауза. - Това, че всяка ще дотърчи при теб и е готово да си легне само за една нощ, не се дължи само на факта, че си фрашкан с пари.,- усмихнах му се леко.- А и едва ли аз ще съм тази, която ще си тръгне с теб! Все пак не знаеш как да впечатли една Уолдорф. За сметка на това, че ти долу- горе ме познаваш, аз не знам почти нищо за теб!- и това изобщо не ми се нравеше.
Блеър Уолдорф
Блеър Уолдорф

Брой мнения : 20
Join date : 25.05.2012
Age : 28
Местожителство : Manhattan, New York

Върнете се в началото Go down

  Клуб "Sex on the beach"  Empty Re: Клуб "Sex on the beach"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите